O NÁS

Naše firma PULS se v r.1988 původně prezentovala pod názvem "Vido-studio 88". Na obrazovkách, instalovaných ve výkladních skříních obchodního domu Prior v Hradci Králové, byly především aktuálními obrazové informace ze "sametové revoluce". V té době byla hlavním námětem činnosti televize kronika Hradce Králové. Vzápětí, po vzoru hradeckého časopisu PULS, vznikl nový název televize - VIDEO PULS. V r.1991 začal VIDEO PULS vysílat na programu OK3, později na ČT3. Vstup do fenomenálního televizního masmédia regionálním vysílatelem byl příjemným překvapením pro mnohé občany východních Čech. Po dohodě Českou televizí počet vysílání VIDEO PULSU přibýval na 3x týdně po 60 minutách.

V květnu roku 1996 byla Radou pro rozhlasové a televizní vysílání udělena TV PULS na 12 let licence pro televizní vysílání - "region východní Čechy" na společných vysílačích s TV PREMIÉRA. Rok na to zahájil VIDEO PULS své oficiální vysílání na základě vlastní licence s názvem stanice PULS.

K udělené licenci následovaly dodatky na další vysílače na čtrnácti místech východních Čech. Velkou výhodou licence televize PULS byl společný kanál s PRIMA TV, která se těšila velkému nárůstu sledovanosti.