SVATBA

MATURITNÍ PLESY

Zdokumentování neopakovatelných okamžiků je jedna z mála věcí, která se vyplatí zadat profesionálům s mnohaletými zkušenostmi v oboru. Naše mnohagenerační rodinná firma v průběhu několika desetiletí nasbírala zkušenosti, kterými zaručujeme nejlepší dosažitelnou kvalitu. Vaší svatbu natočí profesionální tým televizních a filmových kameramanů, s nejkvalitnější dostupnou filmovou technikou. Pro nejlepší zachycení všech okamžiků používáme hned několik profesionálních HD kamer, včetně několika GOpro kamer a velké spousty dalšího zařízení, prostřednictvím kterého z vašeho svatebního dne sestříháme opravdu jedinečný film na profesionální úrovni.
     Natáčení dělíme na dvě formy, podle kterých se určuje hodnota filmu. Po konzultaci a doporučení zákazníkům nabídneme hned několik možností výsledného filmu, které mohou dostat v rozpočtu, který si sami určí
    (a) Svatební obřad
Jedná se o úspornější možnost, při které natáčení začíná cca 20 minut před obřadem a končí po obřadu, zpravidla focením a odjezdem hostů.
    (b) Celý den
Natáčení celého dne je finančně nákladnější, ovšem v poměru ceny a kvality filmového materiálu se jedná o zcela perfektně vyvážený poměr. Naši kameramani nerušené splynou s prostředím a perfektně zmapují váš den od ranních příprav a vítání příbuzenstva až po večerní zábavu. Právě tyto, méně formální okolnosti, jsou nejlepším zdrojem neopakovatelných okamžiků, díky kterým jsou naše svatební videa výrazně autentická a jedinečná.

Dokumentární filmy z maturitních plesů jsou stále žádanější
Plesy natáčíme hned z několika míst najednou, čímž výrazně zvyšujeme kvalitu výsledných dokumentů. Celkové kameře neunikne žádný pohyb v sále, detailová kamera se postará o váš detailní portrét při nasazování šerpy nebo předávání květin.

Filmový štáb a možnosti zpracování projednáváme s každou školou individuálně. Chápeme, že finanční možnosti českého školství jsou velice omezené, proto ke každé zakázce přistupujeme zcela ojediněle a pro každého zákazníka "šijeme kabát na míru" tak, aby škola dostala za své peníze naprosté maximum k vlastní spokojenosti a výsledný materiál mohla široce využít pro vlastní propagaci.
Naše firma je vždy v něčem přednostní a napřed. Proto dnes již nenabízíme pouze obyčejné okoukané reportáže, ale školy si u nás objednávají multikamerové snímání a následné sestříhání plnohodnotného filmu s možností 3D FullHD videa, využití FULL frame technologie pro FILMlook nebo vám ples můžeme natočit přímo filmovou kamerou ve filmovém 4K rozlišení. Stále častěji také zajišťujeme přímé přenosy z plesů, díky kterým vás na internetu uvidí i váš strýček na dovolené v Americe jen s několikavteřinovou prodlevou

  Co si připravit než si nás objednáte
Budeme od vás potřebovat vědět datum a místo konání vaší svatby/plesu. Pokud máte představu jak chcete aby váš film vypadal nebo chcete aby vaše video bylo podobné s jiným videem z naší nebo cizí produkce, můžete nám poslat odkaz nebo přivést vzorové video na libovolném nosiči. Jsme připraveni na jakákoliv specifická přání proto se na nás neváhejte obrátit s jakýmikoliv dotazy nebo zcela nezávaznou poptávkou na email: atelierfilmu@email.cz nebo přímo na telefon 603 477 523, Od nového roku nás můžete navštívit osobně v nové kanceláři v podnikatelském středisku na adrese Hradecká 1151/9 Hradec Králové